МІЙ ВЕБІНАР 25.02.2021

25 лютого відбудеться півторагодинний вебінар на тему «Земельні відносини – 2021: що необхідно знати агробухгалтерам».
⚠ На вебінарі буде розглянуто як правомірно захистити своє право оренди в суді, проаналізовано особливості нормативної грошової оцінки сільгоспземель, а також обговорюватимуться проблемні питання, які виникають під час ведення фермерського господарства та впливають на діяльність фермерів.
☝️ Усіх охочих запрошую зареєструватися на безплатний вебінар за посиланням: https://naseminar.com.ua/…/917-zemeln-vdnosini-2021…,

Шановний Відвідувачу мого сайту!

Мені дуже приємно, якщо ця стаття допомогла Вам знайти відповіді на Ваші запитання.

Водночас, кожна ситуація має свої нюанси, а врахувати їх всі в одній статті неможливо. Тож якщо Ви маєте додаткові запитання, в коментарі до цієї статті Ви можете їх написати, а відповідь я надам негайно після оплати Вами 230 грн (це вартість 6 хвилин моєї роботи та мінімальна оплачувана одиниця надання послуг у нашій Фірмі). У випадку, коли запитання виявляться надскладними і для відповіді мені знадобиться більше часу, я повідомлю Вам про це одразу після отримання Ваших запитань.

На сайті відображатимуться лише коментарі, які не потребуватимуть надання відповідей правового характеру, а також ті, які містять додаткові запитання, відповіді на які оплачені у вказаному вище розмірі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *