Вебінар «Новий Закон про землю 2020: мораторій, оренда, продаж, форс-мажор»

Опис програми вебінару:

  • З 01.07.2021 набуває чинності Закон про ринок земель. Тож маємо час розібратися у всіх тонкощах, які готує для аграріїв прийнятий Закон.
  • Орендні відносини: істотні умови договору, поновлення договору та переважне право.
  • – COVID-19: форс-мажор як підстава звільнення від відповідальності. Як грамотно застосовувати.

Лектор — Ірина Висіцька, адвокат із 16-річним досвідом у сфері земельних відносин, партнер Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Єфімов та партнери», автор більше 400 публікацій на юридичну тематику, в тому числі й земельну.

Реєстрація за посиланням: https://mediapro.ua/product/vebinar-noviy-zakon-pro-zemlyu-2020-moratoriy-orenda-prodazh-fors-mazhor?fbclid=IwAR2-k-ryLUmRaX3ULc3mGFTjRdwL2x2Zbiviuo1ikcF-C8sN4n6PqgnE7JI


Шановний Відвідувачу мого сайту!

Мені дуже приємно, якщо ця стаття допомогла Вам знайти відповіді на Ваші запитання.

Водночас, кожна ситуація має свої нюанси, а врахувати їх всі в одній статті неможливо. Тож якщо Ви маєте додаткові запитання, в коментарі до цієї статті Ви можете їх написати, а відповідь я надам негайно після оплати Вами 230 грн (це вартість 6 хвилин моєї роботи та мінімальна оплачувана одиниця надання послуг у нашій Фірмі). У випадку, коли запитання виявляться надскладними і для відповіді мені знадобиться більше часу, я повідомлю Вам про це одразу після отримання Ваших запитань.

На сайті відображатимуться лише коментарі, які не потребуватимуть надання відповідей правового характеру, а також ті, які містять додаткові запитання, відповіді на які оплачені у вказаному вище розмірі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *