Плата за землю: ділянки на тимчасово окупованій території

Опубліковано: журнал БухгалтеріяUA  № 12 від 08.02.2019 – стор. 18-22.

ГУ ДФС у Донецькій області

Індивідуальна податкова консультація

від 08.02.2019 № 444/ІПК/05-99-12-04-10

Головне управління ДФС у Донецькій області на звернення Товариства щодо плати за землю, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі -Кодекс), повідомляє.

Товариство поінформувало, що є платником орендної плати за користування земельною ділянкою, що розташована на тимчасово окупованій території (далі -Плата).

Товариство, посилаючись на особливості справляння місцевих податків і зборів, у тому числі Плати, передбачені п.п. 38.7 п. 38 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» Кодексу, просить підтвердити відсутність у нього обов’язку з надання податкової декларації з Плати за зазначену земельну ділянку.

Законом України від 23.03.2017 р.№1989-VIII«Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення деяких положень та усунення суперечностей, що виникли при прийнятті Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» та Законом України від 23.11.2018 р. №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до пп.38.7 п.38 підрозділу 10 розд.XX «Перехідні положення» Кодексу.

Відповідно до пп.38.7 п.38 підрозділу 10 розд.XX «Перехідні положення» Кодексу не нараховується та не сплачується у період з 14 квітня 2014 року по 31 грудня року, в якому завершено проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил (ООС), плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що розташовані на тимчасово окупованій території та перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб.

Нараховані та сплачені за період проведення антитерористичної операції суми плати за землю відповідно до статей 269 – 289 Кодексу за земельні ділянки, розташовані на тимчасово окупованій території та/або території населених пунктів на лінії зіткнення, та/або території проведення антитерористичної операції, не підлягають поверненню на поточний рахунок платника податку, не спрямовуються на погашення грошового зобов’язання (податкового боргу) з інших податків, зборів, не повертаються у готівковій формі за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку. До зазначених сум надміру сплачених грошових зобов’язань не застосовуються строки давності, встановлені статтею 102 цього Кодексу, крім сум надміру сплачених податкових зобов’язань платників податків, які припиняють свою діяльність.

Згідно з пп.38.1 п.38 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу тимчасово окупована територія – територія окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, визначена відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями», на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Перелік населених пунктів, на території яких органи державної вигоди тимчасово не здійснюють свої повноваження та населених пунктів на лінії зіткнення, визначено розпорядженням КМУ від 07.11.2014 № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» зі змінами та доповненнями. Місто Донецьк входить до переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Відповідно, у Товариства виникає право не нараховувати та не сплачувати Плату за земельні ділянки, що розташовані на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження у період з 14 квітня 2014 року до 31 грудня року, в якому завершено антитерористичну операцію та/або здійснення заходів із забезпечення проведення операції Об’єднаних сил (ООС).

Товариство зобов’язано відповідно до вимог ст. 49 Кодексу подавати до контролюючого органу податкову декларацію з Плати з декларуванням суми Плати із нульовим значенням, що відповідатиме положенням пп.38.7 п.38 підрозд.10 розд.XX «Перехідні положення» Кодексу<…>.

Коментар

ДФС у листі від 31.07.2017 № 20172/7/99-99-12-02-03-17 дотримувалась думки, що за земельні ділянки, розташовані на території населених пунктів на лінії зіткнення, а також на тимчасово окупованій території, складати та подавати податкову звітність не потрібно. А тому за таких обставин до вказаної категорії платників передбачені ст.120 ПКУ підстави щодо застосування санкцій за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності не виникають.

Однак уже восени 2017 року ДФС змінила свою позицію, зауваживши, що за земельні ділянки, де українські органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, плата за землю не нараховується та не сплачується, проте ці земельні ділянки є об’єктом оподаткування платою за землю. Тому платники повинні подавати податкову декларацію з плати за землю, де розмір плати вказується з нульовим значенням (див., наприклад, ІПК від 11.09.2017 № 1889/6/99-99-12-02-03-15/ІПК).

У коментованій ІПК ДФС точки зору у цьому питанні не змінює.

Разом із тим, ДФС тут торкнулась і аспекту неповернення переплат з плати за землю за вказані вище земельні ділянки.

Слід враховувати, що згаданий в ІПК Закон України від 23.03.2017 № 1989-VIII набув чинності 15.04.2017. Завдяки йому з’явилась норма, яка забороняє повернення до закінчення АТО/тимчасової окупації помилково/надміру сплаченої плати землю за земельні ділянки, розміщені на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Разом із тим, вказаним Законом передбачено, що до зазначених сум надміру сплачених грошових зобов’язань не застосовуються строки давності, встановлені ст.102 ПКУ, крім сум надміру сплачених податкових зобов’язань платників податків, які припиняють свою діяльність.

У Пояснювальній записці до законопроекту 6210 від 17.03.2017 (який пізніше набув статусу Закону України від 23.03.2017 № 1989-VIII), вказано, що «метою законопроекту є уникнення дисбалансу місцевих бюджетів Донецької та Луганської областей».

Введена зазначеним Законом заборона стосується всіх передбачених ст.43 ПКУ та Порядком № 787[1]напрямів повернення суми помилково/надміру сплаченого податкового зобов’язання:

  • на поточний рахунок платника податків в установі банку;
  • на погашення грошового зобов’язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету;
  • повернення у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку.

На підставі вказаних норм Верховний Суд у своїх рішеннях зазначив[2], що передбачена Законом України від 23.03.2017 № 1989-VIII заборона на повернення суми помилково/надміру сплаченої плати за землю стосується всіх платників податку, які подали заяви на таке повернення після 15.04.2017– дати набуття чинності вказаним Законом.

[1]Порядок повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затверджений наказом Мінфіну від 03.09.2013 № 787.

[2]http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/78495348, http://reyestr.court.gov.ua/Review/72531991


Шановний Відвідувачу мого сайту!

Мені дуже приємно, якщо ця стаття допомогла Вам знайти відповіді на Ваші запитання.

Водночас, кожна ситуація має свої нюанси, а врахувати їх всі в одній статті неможливо. Тож якщо Ви маєте додаткові запитання, в коментарі до цієї статті Ви можете їх написати, а відповідь я надам негайно після оплати Вами 230 грн (це вартість 6 хвилин моєї роботи та мінімальна оплачувана одиниця надання послуг у нашій Фірмі). У випадку, коли запитання виявляться надскладними і для відповіді мені знадобиться більше часу, я повідомлю Вам про це одразу після отримання Ваших запитань.

На сайті відображатимуться лише коментарі, які не потребуватимуть надання відповідей правового характеру, а також ті, які містять додаткові запитання, відповіді на які оплачені у вказаному вище розмірі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *