Кваліфікація

Диплом магістра права «з відзнакою» мною отримано у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Юридичною практикою займаюся з 2003 року. Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю я отримала у 2006 році.

Основними сферами практики є земельне право, нерухомість, корпоративні права та цінні папери, цивільний, господарський та адміністративний процеси. Тож з огляду на основну спеціалізацію я здійснюю правове забезпечення придбання й реалізації нерухомості, цілісних майнових комплексів, консультую з питань отримання речових прав на землю, зміни категорії земель, надаю правову допомогу в процесі реєстрації прав на нерухоме майно, реорганізації та ліквідації КСП, консультую з питань випуску та обігу акцій та інших цінних паперів, здійснюю представництво інтересів клієнтів в судових органах. Водночас, зможу допомогти і у вирішенні будь-яких інших юридичних питань (як самостійно, так і з залученням інших фахівців нашої Фірми).

У моєму доробку більше ста практичних та наукових публікацій з питань корпоративного права, випуску та обігу цінних паперів, діяльності та реорганізації КСП, правового забезпечення господарської діяльності. Більшість із них розміщена на цьому сайті на сторінці “Публікації”.

Володію українською, російською та англійською мовами.